تعمیر مبل استقبال ایکیا یاتاش بالی

نمونه کارهای مبلمان

گروه تولیدی رزمبل ارائه کننده خدمات تعمیر و رویه کوبی مبلمان, اکوستیک درب و دیوار,لمسه و تایل کوبی هدبرد تخت خواب و ساخت درب به همراه چارچوب میباشد.

مبلمان ترک از جهت کلاف و مقاومت از استحکام بالایی برخوردار هستند بنابراین رویه کوبی و تعمیرات مبلمان ترک بسیار مقرون به صرفه خواهد بود و علاوه بر ان میتوان با انتخاب پارچه ای متفاوت از سبکی متفاوت بهره مند گردید.

جهت تعمیر و رویه کوبی مبلمان کادر گروه رزمبل از تخصص مربوطه استفاده کرده تا بتواند با متریال مشابه و درجه عالی کیفیت مشابه مبلمان ترک تولید کند بنابراین در مرکز رزمبل استفاده از متریال درجه عالی و با کیفیت بسیار حائز اهمیت است که این مبلمان چندین سال میزبان شما عزیزان باشد. روال کار در مرکز رزمبل به این صورت است که با تماس شما کارشناس مربوطه جهت ارائه مشاوره رایگان و همین طور بازدید رایگان اعزام میگردد و با براورد مقدار پارچه مورد نیاز و نوع پارچه انتخابی و همین طور هزینه تعمیرات و رویه کوبی شما را از پروسه کار مطلع خواهند نمود.

جهت رویت نمونه های بیشتر لطفا روی لینک مربوطه کلیک کنید.

روال کار با گروه تولیدی رزمبل:

  • تماس با مرکز خدمات با شماره :      02177077018
  • اعزام یا تماس مشاور بازدید جهت استعلام و براورد هزینه تعمیر و رویه کوبی
  • در صورت موافقت شما عزیزان نیروی حمل بار به محل اعزام و مبلمان را به کارخانه انتقال میدهد. (ضمن اینکه بازدید از روند رویه کوبی ازاد میباشد.)
  • پس از طی مدت گفته شده از سوی مشاوران ما, مبلمان اماده ی تحویل به منزل شما هدایت میگردد.

 

دوستان میتوانید از طریق واتساپ هم مسائل مربوطه را پیگیری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید