درب سرویس بهداشتی را از کجا تهیه کنیم و قیمت ان چقدر است؟

درب سرویس بهداشتی را از کجا تهیه کنیم و قیمت ان چقدر است؟

چه دربی برای سرویس بهداشتی مناسب است؟ و کجا تهیه کنیم؟

ایا درب چرم و اکوستیک کارایی مناسبی برای سرویس بهداشتی دارد؟

ایا میتوان همان درب قدیمی سرویس بهداشتی را اکوستیک و چرمکوبی نمود؟

قیمت چرمکوبی و اکوستیک درب سرویس بهداشتی چقدر است؟

همه اینها سوالاتی هستند که ذهن مخاطب را درگیر میکند گروه تولیدی رزمبل به تک تک این سوالات پاسخ قانع کننده ای میدهد. توجه داشته باشید که اکوستیک و چرم کوبی درب میتواند گزینه بسیار مناسبی برای سرویس بهداشتی باشد چرا که هم مانع انتقال صوتی میشود و هم ضد اب شده و از پوسیدگی درب چوبی و تعویض مجدد ان جلوگیری میکند امروزه چرمی کردن درب و به همراه ان اکوستیک توانسته گزینه مناسبی برای دربهای حمام و دستشویی باشد چرا که هم زیبایی و هم کارایی صداگیری به همراه دارد.

سوال مهمی که ذهن مخاطبان را درگیر میکند اینست که ایا میتوان از همان درب کهنه برای اکوستیک و چرمکوبی استفاده نمود یا خیر؟ در جواب باید گفت بله برای جلوگیری از ایجاد هزینه های اضافی در صورت صلاحدید کارشناس مربوطه میتوان از همان درب قدیمی جهت اکوستیک درب استفاده نمود.

اما اینکه قیمت اکوستیک و چرمکوبی درب به چه صورت میباشد بستگی به عوامل متعدد ار جمله :طرح لمسه کوبی, کاربرد دگمه یا گل میخ ,تزریق فوم ,چرم کاربردی و از هم مهمتر یک لنگه و یا دو لنگه بودن درب دارد. بنابراین با ارسال عکس درب مورد نظر به کارشناسان مربوطه و استعلام قیمت میتوانید هزینه ی اکوستیک درب را براورد نمایید.

در اینجا چند نمونه از خدمات انجام شده برای مطب و شبکه های تلویزیونی برای شما عزیزان به نمایش گذاشته شده است که برای رویت نمونه ای بیشتر و البوم کامل خدمات به ادرس اینستاگرام decor_lamseh  مراجعه فرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *