میز و صندلی تخته نرد

میز و صندلی تخته نرد backgammon

میز و صندلی تخته نرد در صنعت دکوراسیون و مبلمان موضوعات متفاوتی مطرح و بررسی میگردد که یکی از عمده مسائل مربوط به ان وجود فضاهای کوچک در خانه و منازل بوده که قابلیت چیدمان مبلمان اضافی و یا سایر دکوراسیون را ندارد

از طرفی علایق افراد به سرگرمی های شخصی و بازیها این شزایط را فراهم نموده تا به این بیاندیشیم که این فضاها را با ابزار سرگرمی مطابق با دکوراسیون محل پر و دیزاین نماییم ازینرو گروه تولیدی رزمبل توانسته میزی طراحی کند که مخاطبین زیادی را به خود جذب نماید تخته نرد یکی از سرگرمی های جذابی برای افراد بوده که به صورت بازی دونفره قابل اجرا بوده و هیجان بسیاری برای مخاطبین ایجاد مینماید.

نوع صندلی این ست قابل تغییر به هر شکل و اندازه برای مخاطب میباشد حتی میتوان از صندلی های مبلمان در ترکیب ان استفاده نمود. میز و صندلی تخته نرد را میتوان در رنگ دلخواه و متناسب با دکوراسیون خود ست نمود بنابراین هم رنگ و هم صندلی ها برای شما دوستان قایل تغییر و سفارش میباشد.

در طراحی و ساخت میز و صندلی تخته نرد برای مجذوبیت بیشتر تلاش براین بوده که زیبایی و مقاومت هر دو در کنار هم به عنوان دو اپشن مهم بررسی و به اجرا در اید در نهایت به این ایده دست یافتیم که روکش پارچه ای میز و یا به اصطلاح پارچه کوبی میز زیبایی و مقاومت کافی را به همراه دارد.بنابراین نمونه هایی ازین طراحی ساخته و به اجرا درامد .

این میز با ابعاد کوچک و مناسب طوری طراحی شده که هم بتواند طراحی زیبایی به محیط بدهد و هم به عنوان یه گزینه کاربردی و تفریحی مورد استفاده قرار گیرد این نیم ست از دو صندلی و یک میز تشکیل گردیده که میتوان از ان در مهمانی های دوستانه و خودمانی اوقات خوشی را سپری نمود.

گروه تولیدی رزمبل سعی بر ارائه بهترینها برای بهترین شدن دارد لذا تمام مشتریان میتوانند پیشنهادات و انتقادات خود را در زمینه تولیدات و خدمات به مدیریت واحد مذکور ارائه داده و ما را در بهترین شدن یاری نمایند.

میز تخته نرد

دیدگاهتان را بنویسید