چگونه درب را آکوستیک و عایق کنیم؟

چگونه درب را آکوستیک و عایق کنیم؟

مرکز خدمات رزمبل ،شما را با نحوه آکوستیک و عایق بندی درب آشنا می کند. اولین سوالی که برای مشتریان پیش می آید این است که چگونه درب خود را آکوستیک و ضد صدا نماییم.

توجه نمائید که آکوستیک درب ،مهارت خاصی نیاز دارد و لازم است که شما در ابتدا با این مهارت آشنا گردید.

درب آکوستیک یعنی چه؟

درب آکوستیک یعنی دربی که عایق و ضد صدا باشد و بتواند آلودگی صوتی را تا حد مطلوبی کاهش دهد.

چگونه درب خود را آکوستیک نماییم؟

اما اینکه چگونه درب خود را آکوستیک نماییم ،باید در ابتدا بتوانیم روزنه و شکافهای درب را شناسائی و در مرحله بعد آنرا پوشش دهیم .

شرکت رزمبل مهارت خاصی در پوشش روزنه های انتقال اصوات و رفع آن دارد. در این راستا شرکت رزمبل از متخصصین مجرب و آموزش دیده استفاده می نماید ،در واقع مهمترین عمل در آکوستیک درب ، پیدا نمودن روزنه و شکافهای انتقال آلودگی صوتی می باشد .

در مرحله بعد ،برای رفع این شکافها از چوب و یا ام دی اف استفاده می گردد تا آکوستیک درب به نحوه درست انجام گردد.

عایق بندی درب

در مرحله بعد استفاده از فوم به داخل درب میباشد. تزریق فوم مایع به داخل درب باعث می گردد تا تمامی سوراخ و روزنه های باز گرفته و پوشش داده شود ،تا درب به طورکامل آکوستیک و ضد صدا گردد.

برای آکوستیک و عایق بندی درب، تمامی این مراحل باید به نحوه درست و اصولی انجام گردد.

مرکز خدمات رزمبل ،بعد از پوشش دهی روزنه ها از چرم های مرغوب ضد خش و مقاوم برای نمای بهتر و زیبای درب استفاده می کند.

توجه داشته باشید که در آکوستیک درب و چرمکوبی درب، حتما باید از  چرم ضد خش و مرغوب استفاده گردد تا درب بعد از استفاده طولانی مدت دچار پوسته شدن و یا تحلیل رفتن چرم نگردد.

بنابراین توصیه ما برای آکوستیک درب و همچنین چرمکوبی درب، استفاده بهینه و انتخاب درست از چرم مناسب و مرغوب در این زمینه میباشد.

چرمهای بسیاری در بازار وجود دارند که بعضی از آنها مناسب درب و بعضی از آنها مناسب صنایع دیگر مانند :مبل سازی و یا کیف دوزی و غیره می باشد .

بنابراین برای انتخاب درست چرم درب آکوستیک ،حتما از متخصصین این زمینه کمک و مشاوره لازم را دریافت نمائید و یا خرید چرم درب آکوستیک را به شرکت رزمبل بسپارید.

انتخاب گل میخ یا دکمه

بعد از این مرحله نوبت به انتخاب گل میخ مناسب برای آکوستیک درب می رسد .

در این مرحله شما می توانید از دگمه چرمی هم استفاده نمائید تا نمایی یکسان و یکنواخت به درب آکوستیک دهد، و یا از گل میخ های آبکاری شده استفاده نمایید تا بعد از گذر زمان این گل میخ ها دچار زنگزدگی و یا رنگ رفتگی نگردند .

لازم به ذکر است که شرکت رزمبل یکی از بهترین مراکز در زمینه ارائه خدمات آکوستیک و چرمکوبی درب و یا همان روکش چرمی درب همراه با ضد صدا و عایق نمودن درب میباشد .

شرکت رزمبل،از بهترین متخصصین آکوستیک استفاده میکند و یک محصول بی نقص خلق می نماید. لذا آکوستیک کار، به شما عزیزان بهترین خدمات آکوستیک و چرمکوبی درب را ارائه می نماید .

شما میتوانید از ایشان راهنماییهای لازم را به طور رایگان دریافت نمایید. حتی اگر در شرکت رزمبل خدمات اکوستیک درب دریافت نفرمایید.

 

درب اکوستیک–درب اکوستیک عایق–درب رزمبل–درب ضدصدا–آکوستیک

آکوستیک درب–آکوستیک دیوار–چرمکوبی درب

دیدگاهتان را بنویسید