مبل سناتور

مبل تکی سناتورsenator

مبل تکی سناتور از نمونه مبلهای پرطرفدار و منحصر به فرد میباشد که دارای قابلیت ست شدن با هر مبلمان و یا دکوراسیون است.این گونه مبلمان با تکیه گاه بلند و نشیمنگاه راحت توانسته جایگاه خوبی در صنعت تولید مبلمان در نظر گیرد مبلمان سناتور میتواند با مبلمان راحتی و کلاسیک ترکیب مناسبی در دیزاین و دکوراسیون ایجاد کند.

با توجه به حجم بزرگ و بلند مبل سناتور این گونه مبلمان از کلاف مقاوم و مستحکمی برخوردار بوده تا در گذر زمان دچار تغییر شکل نگردد.

گروه تولیدی رزمبل با هدف جلب رضایت مشتریان اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت بالا و متریال درجه یک نموده تا بتواند اثار نفیس و ماندگاری ازین برند برجای گذارد.

 

پارچه های متنوعی برای رویه کوبی مبل سناتور وجود دارد که اغلب از بافت های پرزدار مانند مخمل یا شانل و حتی چرم استفاده میگردد طرح ساده پارچه بسیار پرطرفدار بوده و توانسته جذابیت بیشتری حاصل نماید.

معمولا از مبل سـناتور به صورت دو عددی و ترکیب با مبلمان راحتی استفاده میگردد گاها نیز به تنهایی با میز وسط همانند تصویر بالا دیزاین میشود. انحنای دسته و کیفیت تراش چوب به وضوح در تصویر مشخص گردیده همچنین ظرافت و رنگ چوب هم می تواند نقش بسزایی در زیبایی مبلمان سناتور ایفا نماید.

گروه تولیدی رزمبل با حذف واسطه و فروش مستقیم از کارخانه توانسته قیمت مقرون به صرفه ای برای مشتریان گرامی در نظر گیرد. لذا توصیه ما به شما خرید مناسب با کیفیت بالا ,حمل و نقل و مشاوره رایگان میباشد.

مبل کلاسیکمبلمان تخت خوابشومبل استیلمبلمان چیسترویه کوبی مبل استیل

دیدگاهتان را بنویسید